Narzędzia i elektronarzędzia – Blog

Sprawdź co warto wiedzieć o elektronarzędziach i narzędziach ręcznych

spalinowa kosiarka do trawy
Ogród

Dlaczego kosiarki spalinowe?

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rodzajów kosiarek, ale zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie kosiarki spalinowe, które po woli wyprzedają klasyczne kosiarki elektryczne.

Największą zaletą kosiarek spalinowych jest ich olbrzymia mobilność. Dobre kosiarki spalinowe są najlepszym rozwiązaniem w przypadku ogromnych rozmiarów trawników. Nowoczesne kosiarki spalinowe są bardzo wygodne w użyciu i co najważniejsze charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością. Dzięki niem nie trzeba zmagać się z ciągnącymi się kablami, które bardzo często utrudniają pracę.

Duża czy mała kosiarka spalinowa?

Bardzo wiele osób zastanawia się czy rozsądniej jest kupić małą kosiarkę spalinową, czy też dołożyć nieco pieniędzy, aby kupić droższą kosiarkę z wyższej półki. Większe i tym samym droższe kosiarki w każdym wypadku będą rozwiązaniem lepszym. Największą zaletą większych kosiarek spalinowych jest oczywiście to, że pracują one szybciej i dokładniej. Dzięki większym kosiarkom można zaoszczędzić sporo cennego czasu na koszeniu trawnika. Większe kosiarki spalinowe zdecydowanie lepiej poradzą sobie z bardzo dużą i gęstą trawą. Przy niewielkich trawnikach, poradzi sobie oczywiście mała kosiarka spalinowa.

 

 

Autorzy zdjęć: Skitterphoto
Źródła zdjęć: skitterphoto.com

Dlaczego kosiarki spalinowe?
Oceń artykuł

"Dlaczego kosiarki spalinowe?" - 1 Opinie i komentarze

  1. Czy to prawda, że z kosiarkami spalinowymi na zimę należy opóźnić bak? Zawsze myślałem, że wręcz przeciwnie, należy zalać go do końca. Jakiś czas temu kupiłem tanią kosiarkę lifanpower jednak w instrukcji producenta chyba nigdzie nie jest tak napisane. Spotkałem się jednak z różnymi opiniami, więc będę wdzięczny za odpowiedź.

Podziel się swoją opinią, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *