Narzędzia i elektronarzędzia – Blog

Sprawdź co warto wiedzieć o elektronarzędziach i narzędziach ręcznych

Produkty firmy Kruzer
Narzędzia i elektronarzędzia

Jakie produkty znajdziesz w ofercie sklepu Kruzer?

W Polsce istnieje wiele różnych przedsiębiorstw, lecz tylko niektóre z nich potrafiły swoją działalność rozszerzyć na inne kraje. Do tej grupy należy oczywiście zaliczyć markę Kruzer, która jest niezwykle rozpoznawalna na rynku międzynarodowym. Zasięg tej firmy obejmuje nie tylko sąsiednie państwa, gdyż z jej produktami spotkać się możesz także w Skandynawii, Wielkiej Brytanii czy Francji. Jest ona znana w Europie, ale czy słyszałeś czym dokładnie się ona zajmuje? Jeśli nie, a chciałbyś pogłębić swoją wiedzę, to z chęcią Ci o niej nieco więcej opowiemy.

Agregat prądotwórczy do zasilania awaryjnego

Myśląc o tej firmie zapewne duża część z nas ma przed oczami agregaty prądotwórcze. Są to główne produkty polskiej marki i zdobyły one największe zaufanie wśród klientów. Maszyny te służą przede wszystkim do zasilania awaryjnego, a różnorodność modeli sprawia, że każdy zainteresowany zakupem znajdzie właściwy dla siebie sprzęt.

Produkty firmy Kruzer

Elektryczność jest niezwykle ważna w naszym życiu, dlatego też mocno odczuwamy jej brak. Dzięki niej możemy wykonywać większość czynności w bardzo łatwy sposób, bez konieczności używania narzędzi ręcznych. Warto więc posiadać autonomiczne źródło napięcia, gdyż tylko tak będziemy w stanie zminimalizować negatywne skutki przerw w dostawie prądu. Widmo energetycznej apokalipsy nie musi zatem przybrać rzeczywistych kształtów jeśli poczynisz inwestycję w agregat Kruzer.

Urządzenia te są niezwykle wydajne i sprawdzają się podczas awaryjnego zasilania w domu czy na budowie. Ich nowatorska konstrukcja ogranicza zużycie benzyny, co przekłada się na mniejsze wydatki na zakup paliwa. Dodatkowe funkcje także są bardzo istotne, ponieważ system AVR czy różnego rodzaju czujniki ciągle monitorują pracę generatora i nie pozwalają na uszkodzenie jego samego lub któregoś z odbiorników.

Kruzer chciał dotrzeć do jak największej grupy docelowej, dlatego też wysoce rozbudował paletę swoich towarów. W ofercie tej firmy znajdziesz jedno i trójfazowe generatory, a także agregaty prądotwórcze z elektrycznym rozruchem i bez. Taka różnorodność jest niewątpliwie dużym atutem polskiej marki, gdyż jej maszyny mogą stanowić praktyczne wyposażenie domów i placów budowy.

 

Myjki wysokociśnieniowe Kruzer jako wyposażenie gospodarstwa domowego

Posiadając własny ogród mamy do wykonania wiele czynności pielęgnacyjnych. W lato ciągle trzeba podlewać kwiaty, kosić trawę czy przycinać gałęzie drzew. Czynności te wykonujemy automatycznie, ale czy jest coś o czym często zdarza się zapomnieć? Z doświadczenia wiemy, że z naszej pamięci uciec może czyszczenie elewacji domu lub umycie podjazdu. Do takich zadań ręczne narzędzia nam się nie przydadzą i w tym przypadku szukamy skutecznych rozwiązań. Dobrym partnerem przy takich projektach będzie myjka ciśnieniowa Kruzer.

Sprzęt ten jest bardzo pożyteczny, ponieważ dzięki niemu będziesz w stanie zachować czystość niemal w każdym miejscu. Urządzenie to charakteryzuje się dużym poziomem efektywności. Ciśnienie przez nie generowane umożliwia pozbycie się rozległych zabrudzeń przy użyciu minimalnej ilości wody i płynu myjącego. Warto więc zastanowić się nad zakupem jednego z produktów Kruzer, by swoje zadania wykonywać szybciej, w porównaniu do współpracy z wężem ogrodowym.

Tego typu sprzęt posiada wiele zalet. Elektryczne myjki Kruzer wyposażone są w tak zwany system Total Auto Stop, który wyłącza przyrząd na skutek zwolnienia przycisku pistoletu. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz nie tylko wodę, ale i prąd. Za ważny element wyposażenia uważa się również wyłącznik termiczny. Zasada jego działania jest bardzo prosta, ponieważ specjalny czujnik na bieżąco monitoruje pracę tego narzędzia zapobiegając jego przegrzaniu.

Spalinowe pompy do wody brudnej Kruzer ratunkiem w czasie podtopienia

Myślimy, że należysz do grona osób, które nie lubią deszczu. Opady atmosferyczne są strasznie dołujące i w czasie ich trwania ciężko jest coś kreatywnego ze sobą zrobić. Ulewy dają się we znaki szczególnie późną jesienią. Powodują one często nieprzyjemne skutki. Po przejściu nawałnicy niekiedy walczyć musimy z podtopieniami, które wywołują ogromne szkody. Analogicznie jest niestety także wczesną wiosną, kiedy to dochodzi do roztopów wód gruntowych. Doprowadzenie do porządku zniszczonych piwnic i garaży to trudna sztuka, lecz z motopompami Kruzer można się tego podjąć.

Na pierwszy rzut oka urządzenia te przypominają agregaty. Faktycznie, powstały one na bazie generatorów, ich konstrukcja jest podobna, lecz mają zupełnie inne zadanie. Korzysta się z nich głównie podczas wypompowywania nadmiaru wody z takich miejsc jak piwnice, wykopy, zbiorniki wodne czy łąki. Sprzęt ten jest więc bardzo funkcjonalny, a dodatkowo z jego pomocą istnieje możliwość odprowadzenia wody czystej, jak i brudnej. Najlepsze modele działają niezwykle efektywnie. Wydajność ta może wynieść nawet 1400l/min, co stanowi dużą zaletę produktów marki Kruzer. Za ich mocną stronę uważa się też cichą i spokojną pracę oraz zabezpieczoną przed korozją konstrukcję kluczowych podzespołów.

Jakość i wydajność znakiem rozpoznawczym

Mamy nadzieję, że w wystarczającym stopniu przedstawiliśmy markę Kruzer. Jak widać jej oferta nie jest różnorodna pod względem produktowym, lecz na pewno bardzo wyspecjalizowana. Maszyny tej firmy polecić można niemal każdemu, kto ceni sobie solidną jakość wykonania i niezawodność. Jeśli więc poszukujesz agregatu, myjki czy pompy wodnej koniecznie zapoznaj się z przedstawioną przez nas paletą produktów.

 

Autorzy zdjęć: Stefan Stefancik
Źródła zdjęć: www.pexels.com

Jakie produkty znajdziesz w ofercie sklepu Kruzer?
Oceń artykuł

Podziel się swoją opinią, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *